محیط دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده

محیط: دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده کارخانه اخبار علمی و آموزشی

مهم جهت کشور عزیزمان ایران یا عربستان؟ , تنگه باب‌المندب

حمله موشکی اخیر حوثی‌ها به یک نفت‌کش عربستان در دریای سرخ و توقف کوتاه‌مدت صادرات نفت این کشور از راه تنگه باب‌المندب و ترساندن کشور عزیزمان ایران به ب..

ادامه مطلب

مذاکرات با اروپا راجع به کشور عزیزمان ایران ادامه دارد / برنامه موشک بالستیک ک

مشاور امنیت ملی کاخ سفید با تکرار ادعاهای واهی گفت که آمریکا به مذاکره با 3 قدرت اروپایی جهت جلوگیری از دستیابی کشور عزیزمان ایران به تسلیحات هسته ای و توقف ف..

ادامه مطلب

تاکید مشاور ترامپ بر حمایت کامل رئیس‌جمهور آمریکا از آشوب‌گران در کشور عزیزمان ایران

مشاور امنیت داخلی کاخ سفید در حاشیه نشست داووس، ضمن تکرار ادعاهای ضد ایرانی آمریکایی‌ها، بر حمایت کامل دونالد ترامپ از«خواسته‌های» آشوب‌گران در بعضی شهرهای کشور ..

ادامه مطلب

حمایت نتانیاهو از اغتشاشات اخیر در کشور عزیزمان ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مدعی شد که اغتشاشات اخیر در کشور عزیزمان ایران «مطالبه شرافتمندانه جهت آزادی» است! حمایت نتانیاهو از اغت..

ادامه مطلب

با لغو برجام، دخالت‌های کشور عزیزمان ایران متوقف نخواهد شد / ادعای مقام سابق عربستانی

رئیس سابق سرویس اطلاعات عربستان سعودی با تکرار اتهام‌های بی‌اساس خود علیه ایران، از جامعه جهانی خواست در برابر دخالت‌های آشکار پایتخت کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

ظریف و پوتین با یکدیگر دیدار کردند

محمد جواد ظریف در جریان سفر خود به روسیه با ولادیمیر پوتین رییس جمهور این کشور دیدار و گفت وگو کرد ظریف و پوتین با یکدیگر دیدار کردند عب..

ادامه مطلب

برجام گچ را از پای کشور عزیزمان ایران باز کرد / محمدجواد ظریف

محمد جواد ظریف در نخستین گفت‌وگویش در دولت دوازدهم با ایسنا حفظ برجام و مدیریت اجرای‌ آن در داخل و عرصه بین‌الملل را در چارچوب مهم‌ترین برنامه‌های وزارت منزل..

ادامه مطلب