محیط دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده

محیط: دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده کارخانه اخبار علمی و آموزشی

آن‌هم بدون وکیل! , دوربین بازیگر را قضاوت می‌کند

بروز ارجمند با تاکید بر اهمیت قصه در سریال‌های تلویزیونی گفت: زمانی که در کار طنز و جدی تلویزیونی قصه وجود نداشته باشد، همه ما شکست می‌خوریم.  ..

ادامه مطلب

تصاویر ، رأی‌گیری همه‌پرسی استقلال کردستان عراق

مراکز اخذ رأی راس ساعت هشت صبح به وقت محلی به روی کردهای عراق جهت شرکت در همه پرسی استقلال اقلیم کردستان باز شد و رای گیری تا ساعت ۱۸ به وقت محلی ادامه خواهد دا ..

ادامه مطلب

با لغو برجام، دخالت‌های کشور عزیزمان ایران متوقف نخواهد شد / ادعای مقام سابق عربستانی

رئیس سابق سرویس اطلاعات عربستان سعودی با تکرار اتهام‌های بی‌اساس خود علیه ایران، از جامعه جهانی خواست در برابر دخالت‌های آشکار پایتخت کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

برزیل فاتح والیبال قهرمانان بزرگ دنیا شد

تیم ملی والیبال برزیل به مقام قهرمانی رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ دنیا دست یافت. برزیل فاتح والیبال قهرمانان بزرگ دنیا شد عبارات مهم :..

ادامه مطلب

شروع کنفرانس مخالفان قطری در انگلیس و تاکید بر عوض کردن نظام

کنفرانس مخالفان دولت قطر امروز (پنجشنبه) در لندن کار خود را با حضور مخالفان قطری و سیاست‌مداران و افراد آکادمیک از کشورهای متفاوت شروع کرد. شروع کنفرانس مخالفان ..

ادامه مطلب

ظریف و پوتین با یکدیگر دیدار کردند

محمد جواد ظریف در جریان سفر خود به روسیه با ولادیمیر پوتین رییس جمهور این کشور دیدار و گفت وگو کرد ظریف و پوتین با یکدیگر دیدار کردند عب..

ادامه مطلب

سارق شاه‌کلید مغازه‌های بازار دستگیر شد

سرهنگ امیر هوشنگ امیری در گفت وگو ایسنا گفت: در پی شکایت تعدادی از کاسبان بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران مبنی بر دزدی البسه و پوشاک از داخل مغازه هایشان پ..

ادامه مطلب

کلاهبرداری های یک زن از 50 مرد با آگهی ازدواج موقت

چندی قبل مردی با طرح شکایتی به مأموران گفت: «در اینترنت دیدم زنی آگهی کرده که خواستار ازدواج موقت با یک مرد است و جهت تماس، شماره تلفنی هم اعلام کرده بود..

ادامه مطلب

بارش پراکنده در 11 استان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده در بعضی نقاط کشور خبر داد. بارش پراکنده در ..

ادامه مطلب