محیط دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده

محیط: دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده کارخانه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ظریف فردی پرکار، کارشناس و با صبروحوصله زیاد است / روحانی

رئیس‌جمهور با اشاره به این‌که «آقای ظریف فردی با تقوا، پاکدامن، کارشناس در پرسشها سیاست خارجی، پرکار و با صبر و حوصله زیاد است»، گفت: مذاکرات طولانی با آن جماعت

ظریف فردی پرکار، کارشناس و با صبروحوصله زیاد است / روحانی

روحانی: ظریف فردی پرکار، کارشناس و با صبروحوصله زیاد است

عبارات مهم : حسن روحانی

رئیس جمهور با اشاره به این که «آقای ظریف فردی با تقوا، پاکدامن، کارشناس در پرسشها سیاست خارجی، پرکار و با صبر و حوصله زیاد است»، گفت: مذاکرات طولانی با آن جماعت عجیب و غریب به صبروحوصله زیادی نیاز داشت که ظریف این صبر را داشت و جهت ملت کار بزرگی انجام داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی مدیر جمهور کشورمان صبح روز سه شنبه در جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در دفاع از محمدجواد ظریف با بیان این که «ظریف کار بزرگی انجام داده و توطئه بزرگ دشمن های را خنثی کرد»، گفت: از وزیرامورخارجه و سایر وزرا جهت برطرف این توطئه دشمن های تقدیر می کنم. چندین سال چماق اصل 7 منشور شرکت ملل بر سر ما بود ولی توانستیم آن را از بین ببریم.

ظریف فردی پرکار، کارشناس و با صبروحوصله زیاد است / روحانی

وی ادامه داد: بعضی فکر می کنند برجام فقط یک مسئله اقتصادی است در حالی که برجام به امنیت ملی ما و برهم زدن توطئه آمریکا هم مرتبط هست. امروز ما کار هسته ای انجام می دهیم و دنیا به ما کمک می کند. ما حق هسته ای خود را تثبیت کرده ایم. از سویی منع معاملات نظامی را محدود کرده و از این طریق راه را جهت تقویت بنیه نظامی کشور باز کرده ایم.

وی همچنین اظهار داشت: بعضی ها یادشان رفته اوضاع نفت و سرمایه گذاری در کشور ما چه بوده هست. سینه می زدند که سوئیفت حل نشده ولی آن مسئله هم حل شد. بعد می گویند آیا فلان بانک بزرگ در کشور عزیزمان ایران سرمایه گذاری نمی کنند و خودشان هم می گویند که میدانیم 60 درصد سرمایه آن بانک مال آمریکا هست. باید وظیفه مشخص شود. ما تحریم های هسته ای را برداشتیم. اگر هم می خواهید همه تحریمها را برداریم به ما اجازه بدهید. ما با کمال قدرت می رویم و موفق می شویم البته باید کل مصالح کشور را در نظر گرفت.

رئیس‌جمهور با اشاره به این‌که «آقای ظریف فردی با تقوا، پاکدامن، کارشناس در پرسشها سیاست خارجی، پرکار و با صبر و حوصله زیاد است»، گفت: مذاکرات طولانی با آن جماعت

رئیس جمهور با تقدیر مجدد از کارها وزیرامورخارجه در 4 سال گذشته تصریح کرد: تلاش های ظریف منحصر به برجام نبوده هست. ظریف جهت حل مسئله حج تلاش کرد. همچنین جهت فروکش کردن جنگ در منطقه و حل پرسشها منطقه ای و سرمایه گذاری خارجی تلاش زیادی کرد.

وی با بیان این که «بحث بعضی ترامپ و کنگره نیست بلکه با برجام مسئله دارند»، گفت: از ظریف حفظ برجام و استفاده از آن جهت کشور، استفاده از ظرفیت دیپلماسی جهت صادرات غیرنفتی، جذب سرمایه و فناوری و تحقق اقتصاد مقاومتی، کم کردن پرسشها منطقه ای، انتشار تصویر مناسب از ملت کشور عزیزمان ایران در جهان، کسب جایگاه مناسب در نظام بین المللی و توجه به محیط زیست را خواستارم.

واژه های کلیدی: حسن روحانی | سرمایه گذاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs