محیط دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده

محیط: دریاچه آلودگی دریاچه فناوری استفاده کارخانه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش پراکنده در 11 استان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده در بعضی نقاط کشور خبر داد.

بارش پراکنده در 11 استان

بارش پراکنده در 11 استان

عبارات مهم : همراه

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده در بعضی نقاط کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز جهت غالب مناطق کشور هوا پایدار و آسمان صاف همراه با دوام هوای گرم آینده نگری می شود، اظهار کرد: بعدازظهر امروز تنها در مناطق شمالی آذربایجان غربی و گیلان رشد ابر و بارش پراکنده خواهیم داشت.

بارش پراکنده در 11 استان

وی افزود: فردا در مناطق شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان رشد ابر، بارش پراکنده باران، گاهی باد، رعدوبرق و وزش باد آینده نگری می شود. این اوضاع روز یکشنبه (12 شهریور) با نفوذ جریان های شمالی و هوای خنک در استان های گیلان، مازندران، گلستان و مناطقی از اردبیل نیز رخ خواهد داد.

وظیفه با بیان اینکه بعدازظهر روز یکشنبه (12 شهریور) در ارتفاعات البرز در استان های سمنان، تهران، البرز و قزوین نیز رشد ابر و بارش پراکنده و وزش باد دور از انتظار نیست، تصریح کرد: طی سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در منطقه زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده در بعضی نقاط کشور خبر داد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه این اوضاع روز یکشنبه (12 شهریور) در مناطقی از جنوب غرب کشور نیز دور از انتظار نیست، گفت: تصویرهای دریافتی از ماهواره های هواشناسی بیانگر تشکیل چرخنده ای در اقیانوس هند و در نزدیکی کشور پاکستان است.

وظیفه افزود: بررسی مدل های دریایی نشان می دهد که تاثیر این چرخنده در کشور ما در دو روز آینده به صورت ابرناکی و احتمالا بارش پراکنده در جنوب استان سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان و مواج شدن سواحل دریای عمان خواهد بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده توضیح داد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران روز شنبه صاف گاهی وزش باد با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد و روز یکشنبه صاف در بعدازظهر قسمتی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

بارش پراکنده در 11 استان

واژه های کلیدی: همراه | هواشناسی | آذربایجان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs